وکیل ملکی

وکیل ملکی

وکیل ملکی

 

وکیل ملکی می تواند شما را از دعاوی احتمالی مصون داشته و تا حد امکان ضررهای شما را کاهش دهد . امروزه قیمت بالای املاک موجب گردیده تا وکیل به عنوان جزء جدایی ناپذیر از معاملات املاک مطرح باشد. به شما پیشنهاد می شود علاج قبل از واقعه نموده و همین حالا از وکلای حاتم در زمان انعقاد قرارداد استفاده نمایید.

در جهت خدمت رسانی بیشتر به اطلاع می رساند که امکان ارتباط مستقیم با وکیل فراهم گردیده و می توانید مستقیماً با وکیل متخصص ملکی  در تماس باشید. هر چند همچنان امکان مشاوره تلفنی فراهم نشده است اما می توانید سوالات خود را با وکلای محترم مطرح نموده و در صورت صلاحدید ایشان ، با تعیین وقت مشاوره حضوری به همراه مدارک در دفتر حاضر شوید. اولین مشاوره شما با وکیل ملکی  رایگان خواهد بود و تأکید ما بر حضوری بودن مشاوره بررسی دقیق مدارک می باشد تا بتوانیم به صورت کاملا حقوقی و علمی جوابگوی شما عزیزان باشیم.

وکیل متخصص دعاوی ملکی

قبل از هر اقدام با وکیل مشورت نمایید.

رزرو نوبت

کاربری ملک ، اراضی و تغییر آن

اولین مشاوره شما عزیزان در دفتر رایگان خواهد بود. شما می توانید با تعیین وقت قبلی به همراه مدارک در دفتر حاضر شده و با وکیل متخصص ملکی در خصوص موضوع خود مشاوره نمایید.

contact

ارتباط مستقیم با وکیل

خوشحالیم که توانستیم پیرو درخواست های مکرر شما عزیزان ارتباط مستقیم با وکیل را فراهم نماییم.

استناد به اسکرین شات

طرح سوال از طریق وب سایت

شما عزیزان می توانید به عنوان ناشناس سوالات خود را مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب بگیرید.

بهترین وکلای متخصص ملکی در تهران

قبل از هر اقدام با وکیل مشورت نمایید.

رزرو نوبت

افتخار این دفتر همیشه این بوده که توانسته مجموعه ای از وکلا و کارشناسان مجرب از جمله وکلای ملکی ، وکلای بانکی و …  را در کنار هم گردآوری نماید تا شما مراجع محترم بتوانید در هر زمینه حقوقی مشکل خود را مطرح نموده و متناسب با بودجه خود اقدام به حل مشکل نمایید.