دعاوی بانکی
گروه وکلای حاتم به عنوان متخصصین دعاوی بانکی می توانند در خصوص ابطال عملیات اجرایی ، مزایده ، قراردادهای تسهیلاتی واجرائیه های بانکی اقدامات قانونی را انجام داده و حقوق از دست رفته شما را بازیابی نمایند
تعیین وقت مشاوره
شروع پرونده بانکی
قبل از شروع به دعوا بر علیه بانک سعی در جمع آوری اطلاعات و مدارکی نمایید که در ادامه برای شما شرح داده می شود.
فراهم کردن مدارک
وکیل بانکی
جزو افرادی نباشید که بعد از سال ها به نتیجه دلخواه در خصوص پرونده بانکی خود نرسیده اند. دعاوی بانکی مستلزم تجربه و علم حقوقی است که ما همه این موارد را در قالب گروه وکلای حاتم جمع آوری کرده و آماده کمک به شما هستیم.
تعیین وقت مشاوره
قبل
بعد
قانون تسهیل تسویه بدهکاران بانکی وکیل بانکی

مدارک مورد نیاز برای طرح دعوی بر علیه بانک

قبل از شروع به دعوا بر علیه بانک سعی در جمع آوری اطلاعات و مدارکی نمایید که در اثنای دعوا بر علیه بانک به کمک شما می آیند.

اعسار از پرداخت مهریه قبل از مطالبه زوجه

آدرس اداره های حقوقی بانک های کشور

گروه وکلای حاتم متشکل از وکلای بانکی اقدام به جمع آوری آدرس اداره های حقوقی بانک ها به صورت یکجا نموده است که به شرح ذیل تقدیم می گردد.

contact

ارتباط مستقیم با وکیل

خوشحالیم که توانستیم پیرو درخواست های مکرر شما عزیزان ارتباط مستقیم با وکیل را فراهم نماییم.

استناد به اسکرین شات

طرح سوال از طریق وب سایت

شما عزیزان می توانید به عنوان ناشناس سوالات خود را مطرح نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب بگیرید.

 در چارچوب سلسله برنامه ها و اقدامات بانک مرکزی برای اصلاحات لازم در نظام بانکی و پولی، شورای پول و اعتبار دستورالعمل اجرایی نحوه امهال مطالبات بانکها و مؤسسات اعتباری را که قبلا به تأئید شورای فقهی بانک مرکزی رسیده بود تصویب کرد.

شرط ضمن عقد در قراردادهای بانکی

شروط ضمن عقد در برخی از قراردادهای بانکی با شبهات شرعی جدی مواجه است و لازم است بانک مرکزی با استفاده از ظرفیت شورای فقهی این بانک، نسبت به برطرف کردن این شبهات در قراردادها اقدام کند