پرونده تخلف پل پالادیوم به کمیسیون ماده صد ارجاع شد 

پرونده تخلف پل پالادیوم به کمیسیون ماده صد ارجاع شد

رئیس سازمان بازرسی از ارجاع پرونده تخلفات پروژه مجتمع تجاری پالادیوم به کمیسیون ماده صد خبر داد و گفت: سازمان بازرسی تا احقاق حقوق مردم به پیگیری های خود در رسیدگی به این پروژه ادامه می دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی؛ رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در گفتگوی تلفنی با تحریریه خبر شبکه تهران اعلام کرد: پرونده تخلفات مجتمع تجاری محله زعفرانیه راهی کمیسون ماده صد شده است.
شیرازی گفت: تخلفی که در این پرونده صورت گرفته ایجاد یک تونل زیر زمینی  و یک کریدور هوایی بین دو ساختمان است که با بررسی های انجام شده، هیچ کدام از اصول و قوانین شهرسازی ، ایمنی و فنی عمرانی در این دو پروژه رعایت نشده است و ما در سازمان بازرسی ماموران خود را موظف کردیم تا با کمیسون ماده صد هماهنگی نموده و تا زمان احقاق کامل حقوق مردم به پیگیری های خود ادامه دهند.
وی با تاکید بر اینکه پل هوایی و تونل زیر زمینی این مجتمع باید تخریب شود افزود: درخواست بنده از کمیسون ماده صد این است که بدون هیچ گونه اغماض به این پرونده رسیدگی کند و این امید را به مردم بدهند که تحت تاثیر هیچ رانت و توصیه ای قرار نخواهند گرفت؛ چرا که برای تخلفی که در مجتمع پالادیوم صورت گرفته است، چیزی غیر از تخریب متصور نیست.
لازم به ذکر است دو ماه قبل اعضای شورای شهر از نجفی شهردار تهران خواستند به تخلفات مجتمع تجاری پالادیوم رسیدگی کند.